Czym jest konto profesjonalne?

Konto profesjonalne Plus500 jest dostępne dla podmiotów gospodarczych, które spełniają próg regulacyjny, w celu wybrania opcji od klienta detalicznego do wybranego profesjonalnego klienta. Konta profesjonalne nie podlegają nowym ograniczeniom dźwigni wprowadzonym przez ESMA. Dowiedz się więcej.

Fundusz rekompensacyjny inwestorów dla klientów cypryjskich firm inwestycyjnych (CIF) nie obejmuje wyboru klientów profesjonalnych. Jednak wybrani klienci profesjonalni nadal korzystają z niektórych obecnych zabezpieczeń oferowanych klientom detalicznym, takich jak ochrona pieniędzy klientów, ochrona przed ujemnym saldem, najlepsze warunki realizacji i usługi rzeczników finansowych CY.

Jak powrócić do konta detalicznego?

Klienci posiadający konto profesjonalne mają prawo w dowolnym momencie poprosić o cofnięcie do konta detalicznego, kontaktując się z naszym zespołem obsługi klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej lub czatu.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami!
E-mail

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76,4% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.