Kiedy konieczna jest akceptacja wpłaty PayPal?

Realizacja wypłaty za pośrednictwem e-portfela Papale może wymagać zalogowania się na koncie PayPal i zaakceptowania płatności.

Możliwe, że przed wypłatą środków, konieczne będzie również przeprowadzenie weryfikacji konta PayPal. Aby tego dokonać, kliknij odnośnik “Weryfikacji adresu e-mail” i wprowadź login i hasło dla twojego konta PayPal. Link ten znajduje się w wiadomości e-mail wysłanej bezpośrednio po założeniu konta PayPal na twój główny adres email. Możesz dokonać zmiany adresu e-mail przypisanego do Twojego konta PayPal w następujący sposób: “Profil” → “email” → “dodaj/edytuj”.Jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy, skontaktuj się z działem wsparcia technicznego PayPal/.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami!
E-mail

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 80,5% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.