Ochrona pieniędzy klientów

Ochrona pieniędzy klientów

Po założeniu u nas konta będziemy przechowywać Twoje fundusze zgodnie z przepisami Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd dotyczącymi funduszy klientów. Zgodnie z tymi przepisami, fundusze każdego klienta wpłacamy na wydzielony rachunek bankowy klienta.

Pamiętaj, że kontrakty CFD są produktami wykorzystującymi efekt dźwigni finansowej i mogą spowodować utratę całości kapitału. Inwestowanie w kontrakty CFD może nie być odpowiednie dla Ciebie. Upewnij się, że w pełni rozumiesz związane z nimi ryzyko. Przed skorzystaniem z naszych uslug prosimy o zapoznanie się z naszym Ostrzeżeniem o ryzyku oraz Umową użytkownika.
Ochrona pieniędzy klientów
Wszystkie fundusze klienta są przechowywane na wydzielonym rachunku bankowym klienta, zgodnie z zasadami traktowania funduszy klientów Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. 
Plus500CY Ltd wykorzystuje wyłącznie własne środki w hedgingu 
Plus500CY Ltd nie przekazuje środków pieniężnych klientów indywidualnych kontrahentom hedgingowym 
Plus500CY Ltd nie otwiera spekulacyjnych pozycji na giełdzie 
Plus500CY Ltd nie posiada ekspozycji na długi korporacyjne lub państwowe 
Plus500CY Ltd jest regulowany przez CySEC 
Plus500CY Ltd nie inwestuje środków klientów indywidualnych 

Fundusz Odszkodowań Inwestorskich

Plus500 posiada udziały w Funduszu Odszkodowań Inwestorskich dla klientów Firm Inwestycyjnych, regulowanym prawem Republiki Cypryjskiej. Plus500 daje Ci bezpieczeństwo, zasoby, globalny zasięg i obsługę międzynarodowej organizacji, posiadającej ponad milion klientów na całym świecie, którzy przeprowadzają miliony transakcji miesięcznie. Ponadto Plus500 nie jest obciążona długami, wykazując znaczną nadwyżkę płynności i utrzymując istotne ustawowe rezerwy kapitałowe w stosunku do odpowiednich wymogów regulacyjnych. Czytaj więcej:Fundusz Odszkodowań Inwestorskich