Plus500 - Główny Sponsor
Atlético de Madrid

Handluj akcjami, indeksami, towarami, instrumentami rynku Forex i opcjami, dzięki naszemu serwisowi transakcyjnemu CFD

Pamiętaj, że kontrakty CFD są produktami wykorzystującymi efekt dźwigni finansowej i mogą spowodować utratę całości kapitału. Inwestowanie w kontrakty CFD może nie być odpowiednie dla Ciebie. Upewnij się, że w pełni rozumiesz związane z nimi ryzyko. Przed skorzystaniem z naszych uslug prosimy o zapoznanie się z naszym Ostrzeżeniem o ryzyku oraz Umową użytkownika.

Explore our various financial instruments

Learn more

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z zawarcia umowy z Plus500, To ekscytujący czas dla klubu, ponieważ - tak jak Plus500 - wzmacniamy naszą międzynarodową obecność. Wierzymy, że współpraca z Plus500 będzie wspierać ten rozwój i cieszymy się z możliwości wspólnego działania."

Miguel Ángel Gil Marin, Dyrektor Generalny Atletico Madryt

Handluj za pośrednictwem prywatnej platformy handlowej Plus500

„Podjęcie współpracy z tak cenionym klubem piłkarskim, jak Atlético Madryt, który w okresie swojej 111 letniej zdobył znakomitą renomę, to dla nas wielki zaszczyt. Atlético Madryt jest dla nas naturalnym wyborem, tak jak Europa jest naszą największą bazą klientów. Dzielimy z nim pasję do dążenia do sukcesu i dbałość o etos przejrzystości i szacunku dla naszych klientów, kibiców, partnerów i pracowników.”

Gal Haber, Managing Director Plus500