Plus500 - Sponsor Główny Legii Warszawa,

Mistrzowie Polski 2019-2020

Handluj akcjami, kryptowalutami, indeksami, towarami, instrumentami rynku Forex i opcjami, dzięki naszemu serwisowi transakcyjnemu CFD

Dziedzictwo Legii Warszawa

Powstała w 1916 roku z siedzibą w stolicy Polski, Warszawie, Legia Warszawa to najbardziej skuteczny Polski klub piłkarski w historii. Potrafili udowodnić, że są znakomitym zespołem, wygrywając krajowe rozgrywki ligowe i pucharowe rekordową ilość razy odpowiednio 14 i 19.

Handel najpopularniejszymi Polskimi akcjami

Nagradzana Platforma

Nasza wielokrotnie nagradzana platforma posiada w ofercie wieloaspektowe instrumenty finansowe pochodzące z wielu rynków na całym świecie.

Zobacz listę

"Jesteśmy dumni, że Plus500 zdecydował się na współpracę z nami w rozwoju swojej pozycji rynkowej w Polsce i w całem regionie. Plus500 jest nie tylko liderem swojego rynku, ale jest także doświadczonym partnerem w sporcie zawodowym na arenie międzynarodowej. Nasza współpraca dowodzi, że wyjątkowa pozycja klubu została doceniona w skali międzynarodowej."

Dariusz Mioduski, Prezes Zarządu i właściciel Legii Warszawa.

"Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Legia Warszawa, z klubem z wielkim spadkiem i wspaniałą bazą kibiców, w ten sposób kontynuujemy nasze wspierania sportu zawodowego, dołączając je do naszej i tak już znakomitej listy wysokogatunkowych sponsorskich kontraktów z mistrzami krajowymi na całym świecie.”

David Zruia, Prezes Zarządu Plus500.

Laptop ze zrzutem aplikacji Plus500

Handel na wyciągnięcie ręki

Inwestuj gdziekolwiek, kiedykolwiek za pomocą różnych platform.

Dlaczego Plus500?

Prosta i intuicyjna platforma

Konkurencyjne spready

Bez prowizji

Autoryzowana i regulowana

Wsparcie Online 24/7

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76,4% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Wsparcie 24/7
Potrzebujesz pomocy?
Wsparcie 24/7