Obrót opcjami CFD w Plus500™

Elastyczne opcje bez prowizji umożliwiające eksploatowanie niestabilności rynków

Plus500CY Ltd jest emitentem produktów finansowych dostępnych na tej witrynie internetowej. Plus500CY Ltd jest firmą nadzorowaną przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych (nr licencji 250/14).
Obrót opcjami CFD w Plus500™

CFD Opcje Call i Put na Germany 30, S&P500, CAC 40, MIB 40, AEX 25, Apple

Handluj opcjami CFD na najpopularniejsze indeksy na świecie.

Obrót opcjami CFD Call i Put bez prowizji!

Brak prowizji. Aby zapoznać się z naliczanymi przez nas opłatami, kliknij tutaj. Niewielkie spready między cenami skupu i sprzedaży.

Możliwość zabezpieczenia portfela opcjami CFD

Korzystaj z szerokich możliwości zabezpieczenia opcjami CFD Call i Put na głównych indeksach. Czerp korzyści z handlu na rosnących, spadających i obustronnych notowań na rynkach.

Bezpłatny dostęp do cen opcji CFD w czasie rzeczywistym

Nieodpłatnie śledź ceny opcji CFD w czasie rzeczywistym. Zaawansowane, aktualizowane na bieżąco wykresy umożliwiają długookresową analizę wahań cen.

* Więcej informacji zawiera karta „Szczegóły” w odniesieniu do każdego instrumentu.

Pamiętaj, że kontrakty CFD są produktami wykorzystującymi efekt dźwigni finansowej i mogą spowodować utratę całości kapitału. Inwestowanie w kontrakty CFD może nie być odpowiednie dla Ciebie. Upewnij się, że w pełni rozumiesz związane z nimi ryzyko. Przed skorzystaniem z naszych uslug prosimy o zapoznanie się z naszym Ostrzeżeniem o ryzyku oraz Umową użytkownika.